خرید پوکه قوره

پوکه قروه

پوکه

شاید تابحال اسم پوکه معدنی یا همان پومیس به گوشتان رسیده است . پوکه معدنی یکی از معادن ارزشمند در کشور ایران است که یکی از این معادن در شهرستان قروه استان کرمانشاه قرار دارد.

پوکه معدنی با فوران آتشفشان ها و سرد شدن تدریجی به وجود آمده است که شهرستان قروه یکی از بهترین نوع این معادن را داراست. پوکه قروه بدلیل سبک بودن و مقاومت در مقابل انقباض و انبساط بسیار مورد توجه قرارگرفته است. حال با ترکیب این پوکه ها با سیمان مقاومت سیمان که در جلوتر به بتن تبدلیل میشود را بالا برده و میتواند در انواع مختلف کاربرد های ساختمانی مورد استفاده قرار گیرد. این درحالی است که علاوه بر مقاوم سازی ساختمان ساختمان راهم سبک کرده و در مقابل زلزله هم با دوام تر میباشد.

خرید پوکه قوره
خرید پوکه قوره

پوکه معدنی در انواع مختلفی یافت میشود که میتوان به نوع عدسی و نخودی و سیاه را میتوان نام برد . پوکه علاوه بر کاربرد های ساختمانی میتواند بصورت کاربرد های تزئینی بکار بروند شهر های بزرگ این پوکه هارا تهییه میکنند و برای زیبایی به شهر ها اضافه میکنند که نمای شهر عوض شود و یک حالت زیبایی به خود بگیرد.

امروزه شاهد هستیم باغداران با ورود به بازار پوکه تمایل  ارند که باخریداری این پوکه باعث شوند رشد درختان را با استفاده ازپوکه افزایش دهند .

پوکه در باغداری

خرید پوکه

حال برای تهیه و خرید پوکه کافیه فقط یک تماس با تیم ما بگیرید و در کمترین زمان ممکن پوکه شما در محل مورد نظر تحویل داده میشود .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *